KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13429182
nr 1342 9182
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Teckning, Blyerts, Ej signerad, 27x36 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:34:19
19/8 12:31:43
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson